Collection: Products
Grass-fed and grass-finished beef packages!
-
Santa Claus Beef Box
- Regular price
- $297.00
- Sale price
- $297.00
- Regular price
-
$349.00 - Unit price
- per
Sold out -
1/8 Grass Fed and Grass Finished Beef
- Regular price
- from $249.00
- Sale price
- from $249.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
1/4 Grass Fed and Grass Finished Beef
- Regular price
- from $400.00
- Sale price
- from $400.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
1/2 Grass Fed and Grass Finished Beef
- Regular price
- from $800.00
- Sale price
- from $800.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Whole Beef
- Regular price
- from $1,799.00
- Sale price
- from $1,799.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Weekend Beef Bundle
- Regular price
- $447.00
- Sale price
- $447.00
- Regular price
-
$447.00 - Unit price
- per
Sold out -
Carnivore Beef Bundle
- Regular price
- $349.00
- Sale price
- $349.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Variety Sampler Box
- Regular price
- $179.00
- Sale price
- $179.00
- Regular price
-
$197.00 - Unit price
- per
Sold out -
10 LB Box of Ground Beef
- Regular price
- $133.39
- Sale price
- $133.39
- Regular price
-
$149.39 - Unit price
- per
Sold out -
20 LB Box of Ground Beef
- Regular price
- $249.00
- Sale price
- $249.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Beyond Organic Coaching Starter Kit
- Regular price
- $97.00
- Sale price
- $97.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Beyond Organic Coaching 8 Module Course
- Regular price
- from $397.00
- Sale price
- from $397.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Moovelous Whipped Tallow Balm
- Regular price
- $27.00
- Sale price
- $27.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Moovelous Tallow Lip Balm
- Regular price
- $5.00
- Sale price
- $5.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Primal Blend (Ground Beef, Liver, and Heart)
- Regular price
- $93.79
- Sale price
- $93.79
- Regular price
-
$119.47 - Unit price
- per
Sold out -
Beef Liver
- Regular price
- $17.70
- Sale price
- $17.70
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 2
- Next page